High tea vrijwilligers

Wat moeten wij zonder onze vrijwilligers! Op 18 december jl. hebben wij op alle locaties van Zorggroep Drenthe onze vrijwilligers in het zonnetje gezet. Wij willen ze bedanken voor hun inzet en hebben als dank een high tea georganiseerd voor alle vrijwilligers.

De tafels waren prachtig gedekt en de heerlijkste hapjes stonden uitgestald. Tijdens dit gezellig samenzijn kon men ervaringen delen en terugkijken op het afgelopen jaar. Na afloop kon iedereen een kerstpakket meenemen.

De inzet van vrijwilligers is van zeer groot belang en zij zijn feitelijk onmisbaar. Onze vrijwilligers zijn verspreid over onze 8 locaties en mede dankzij hun inzet kunnen we veel extra acties en evenementen organiseren.

Mocht je na het lezen van dit bericht ook interesse hebben om vrijwilligerswerk bij Zorggroep Drenthe te doen? Kijk dan op www.zorggroepdrenthe.nl/werken-bij/vrijwilligerswerk. Wij zijn namelijk erg blij met extra vrijwilligers.